KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767331

nr 1376 7331

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad EA 1/10. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:45:32

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh